Vijesti iz knjižnice

Naši učenici upoznali su se Mučićevim zvončarima

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 16. 2. 2024.

Učenici  naše škole posjetili su Gradsku knjižnicu Opatija gdje im je Mirela Tuhtan ispričala priču o Mučićevim zvončarima i zajedno s malim zvončarom Lucijanom demonstrirala kako Mučićev zvončar treba izgledati. Učenici 2. a i 2. b razreda u pratnji svojih učiteljica Dolores Mance, Dajane Jukić, Marijane Mijatović te knjižničarke Serene Calderare Cvjetović. Nakon predstavljanja učenici su sudjelovali u radionici izrade zvončarskih rožica od krep karte.

Video prilog o druženju može se pogledati na ovome linku https://poduckun.net/novosti/u-oku-kamere-opatijski-skolani-upoznali-se-s-mucicevim-zvoncarima