Vijesti sa natjecanja šk.god. 2013/14.

Pozvani na Državnu smotru GLOBE škola

Autor: Dragica Rade, 11. 3. 2014.

Učenice Eva Magić i Linda Štimac iz 8.b te Dora Šimunić iz 8.c razreda sudjelovale su 11.ožujka 2014. na Međužupanijskoj smotri GLOBE škola u Srednjoj školi Mate Blažine Labin. Prezentirali su rad GLOBE programa u školi u protekloj godini te osvojili 1.mjesto u kategoriji osnovnih škola.

Pozvani smo na Državnu smotru i natjecanje GLOBE škola koje će se održati 14--16.svibnja 2014. u Solinu na kojoj ćemo prezentirati naš ovogodišnji projekt pod nazivom "Utjecaj otpadnih voda iz zaleđa Ike na potok Banina" kojeg radimo u suradnji s komunalnim društvom Komunalac d.d.Opatija. te  sudjelovati na orijentacijskom natjecanju.

Učenice pripremaju njihove mentorice Radenka Korenjak i Dragica Rade.

Čestitamo!