POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: Marijana Mavić, 4. 3. 2022.

U kategoriji „Osnove informatike“ na županijsku razinu plasirala se učenica 7. razreda Anja Kučić. U kategoriji „Digitalne kompetencije“ na županijsku razinu pozvani su učenici 6.b razreda Petar Andrijanić i Leon Rošulov. Njihova mentorica je profesorica Dragica Rade.

Učenik 8.d razreda Svebor Stublija je pozvan u tri kategorije na Županijsko natjecanje iz informatike. Kategorije u kojima će se Svebor natjecati na Županijskom natjecanju su: Programski jezik Logo, Algoritmi (C++) i Razvoj softvera gdje će predstaviti mobilnu aplikaciju za učenje financijske pismenosti Spendiverse.

Sveborov mentor je profesor Saša Bačić. Čestitamo učenicima i mentorima i želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.

Županijsko natjecanje će se održati 11.3.2022. u OŠ Matulji.