ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

Autor: Marijana Mavić, 10. 4. 2024.

U srijedu 22. ožujka 2024. godine održano je 66. Županijsko natjecanje mladih tehničara u Rijeci, u OŠ „Gornja Vežica“.

Našu školu predstavljalo je troje učenika, Ante Fantov (6.b) u kategoriji Graditeljstvo, Hana Kinkela (7.a) u kategoriji Strojarske konstrukcije i Alexandra Stoyanova Ivanova (7.b) u kategoriji Obrada materijala.

Alexandra Stoyanova Ivanova (7.b) u kategoriji Obrada materijala postigla je 1. mjesto te se plasirala na državno natjecanje koje će se odvijati 3.- 6. lipnja 2024. godine.

Hana Kinkela (7.a) postigla je 5. mjesto, a Ante Fantov (6.b) postigao je 4. mjesto.

Njihova mentorica je Dragana Karamarko, učiteljica tehničke kulture.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima.