ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: Dragica Rade, 15. 3. 2022.

U petak,  11. ožujka 2022. godine održano je županijsko natjecanje iz informatike u OŠ "Dr. Andrija Mohorovičić“ Matulji.

Učenik 8.d  Svebor Stublija sudjelovao je u tri kategorije. U kategoriji Logo u je osvojio 1. mjesto, u kategoriji Algoritmi je osvojio 2. mjesto, a u kategoriji Razvoj softvera je prezentiran softverski rad koji radi zajedno s učenicom Martom Ljubić iz OŠ "Fran Franković" Rijeka i koji je predložen za državnu razinu natjecanja. Učenikov mentor u školi je Saša Bačić, prof., a njegovi vanjski mentori u Centru tehničke kulture u Rijeci su Simeon Stefanović (Logo), Jakov Tomasić (Algoritmi) i Ivana Žužić (Razvoj softvera).

Učenica 7.b Anja Kučić e osvojila 4. mjesto u kategoriji Osnove informatike. Njezina mentorica je Dragica Rade, prof.

Više o natjecanju i rezultatima možete pronaći na mrežnim stranicama natjecanja iz informatike https://informatika.azoo.hr/

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima.