Vijesti iz natjecanja do 2012.g.

Nikolina Maričić postigla izvanredan uspjeh

Autor: Fredi Glavan, 2. 4. 2012.

Naša učenica i učenica violine 5. raz. OGŠ "Mirković"

Nikolina Maričić

postigla izvanredan uspjeh te 29.ožujka nastupila na 50. državnom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa u Varaždinu te osvojila

1. NAGRADU.

Nekoliko dana prije toga, 26. ožujka, nastupila je i na solističkom koncertu u Matici hrvatskoj u Zagrebu, što je također izuzetna čast i uspjeh za ovaku mladu umjetnicu.

Škola se ponosi Nikolinom, koja nas uvjek počasti izvanrednim nastupima na mnogim školskim priredbama.

Bravo Nikolina!

Slijedi popis svih njenih dosadašnjih nagrada što ju čini jednom od najupsješnijih učenica škole "Mirković". Za istaknuti je da Nikolina uspješno svira i osvjaja nagrade kako na violini tako i na klaviru.

NIKOLINA MARIČIĆ, violina – (r.2001)
Treća nagrada – violina - 45. državno natjecanje učenika i studenata – Komorni sastavi, u sastavu duo Opatija prosinac 2007
Druga nagrada – violina 3. međunarodno natjecanje Paolo Spincich, Trst (Italija), u sastavu dueta 08.prosinac 2007.
Unicefova nagrada za najmlađeg sudionika na violini, natjecanje Paolo Spincich, prosinac 2007.
Druga nagrada – glasovir - 5.međunarodno natjecanje mladih pijanista «Zlatko Grgošević», Zagreb, 11.svibnja 2008. (A kategorija)
Druga nagrada – violina - 46. državno natjecanje učenika i studenata – Komorni sastavi, u sastavu dueta Opatija 03. 12. 2008.
Druga nagrada – glasovir - 47. hrvatsko Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, Makarska, ožujak 2009.
Prva nagrada– violina - 48. hrvatsko Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, Dubrovnik, ožujak 2010.
Duga nagrada – violina - 48. hrvatsko Državno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, Varaždin, ožujak 2010.
Treća nagrada– klavir – 6. Međunarodno natjecanje mladih pijanista „Zlatko Grgošević“, Zagreb, 2010
Prva nagrada - violina - 17. međunarodno natjecanje Etide i skale - mladi virtuozi, Zagreb, veljača 2011
Prva nagrada - klavir - 49, regionalno hrvatsko natjecanje, Zadar, ožujak 2011.
Treća nagrada – klavir 49. državno natjecanje učenika i studenata, Dubrovnik, travanj 2011.
Prva nagrada - violina - 50. regionalno hrvatsko natjecanje, Zadar, veljača 2012.

Zahvaljujemo gospođi ravnateljici prof. Oliveri Mirković

Osnovne i srednje glazbene škole "Mirković" ( Primary and Secondary Music school "Mirković")

na dostavljenim podacima i čestitamo na izvanrednom pedagoškom radu.