> Novinari
Novinari - Vijesti

Topli pozdrav iz Opatije

Autor: Kristian Tončić, 17. 5. 2012.

Osnovnoškolcima su 28. travnja 2012. započeli mini praznici jer se Praznik rada 1. maj spajao s radnim ponedjeljkom pa su se time dobila čak četiri neradna dana.

Pravi praznik rada za neradno uživanje! I tople zrake sunca izmamile su osmjehe tijekom neradnih dana. Toga dana sve je ličilo na ljetne radosti, jer je taj dan bio najtopliji dan ovoga proljeća. Temperatura zraka bila je viša od 25° C. U Opatiju su pristigli brojni turisti. Gledali su znamenitosti našega grada, ali i uživali u ljepoti naše obale i čistoći mora. Mnogi su uživali u suncu i ležanju na plaži. Temperatura mora mjerila se od 16 do 19°C, a samo oni hrabriji  su zaplivali. Nadamo se da će još toplije vrijeme slijediti do kraja tjedna jer će tako zagrijati more da se u njemu i mi domaći možemo ugodno okupati.

Anamaria Karadakić i Tijana Paska Babić, 6.a