> Novinari
Novinari - Vijesti

Zanimljivo i poučno

Autor: Milana Međimorec, 31. 5. 2012.

Dana 31. 5. u našoj školi održano je zanimljivo predavanje na temu Spolno prenosive bolesti. Školski liječnik Antun Milohanić, koji se odazvao pozivu naše Škole, održao je prezentaciju i njome zainteresirao mnoštvo osmaša. Posebno su zanimljivi bili podatci o simptomima nekih bolesti koje su učenici pratili s velikim zanimanjem. Ti simptomi su neplodnost, rak vrata maternice, osip i žarenje spolnih organa i slično. Prezentacija je također bilo vizualno zanimljiva i poučna jer je doktor napomenuo načine liječenja  i sprječavanja pojedinih vrsta bolesti. Nakon predavanja koje je trajalo 25 minuta, 8.c razred je imao priliku upitati doktora ono što ih zanima. Nadamo se da su iz predavanja i odgovora liječnika puno toga naučili.

Luka Županović, 6.a