Projekti i programi Škole

UNICEF - STOP NASILJU
...

Radionica 3D modeliranje

Autor: Dragica Rade, 3. 4. 2023.

Radionica 3D modeliranje
U našoj školi se 28.ožujka 2023. održala radionica 3D modeliranje za učenike 5. razreda. Radionicu je održao Tonko Bošković, mag. ing., a  provedena u sklopu projekta Budi ++ koja se provodi u suradnji s Centrom tehničke kulture Rijeka.
Učenici su radili modele privjeska i knjižnih oznaka (bookmarka) te su bili vrlo aktivni i zadovoljni i pritom su se svi dobro zabavili. Radionici su nazočile učiteljice informatike Silvana Blečić Stambulić, Branka Mandić Smoljan, Dragica Rade i učiteljica kemija Marina Bujan Maruna.
Zahvaljujemo predavaču i nadamo se da ćemo ubrzo opet u školi imati ovako zanimljive radionice.