Kutak za roditelje

Predsjednik/ca Vijeća roditelja i Zamjenik/ca predstavljaju ovo tijelo u skladu sa statutom škole. Mjesto sastanaka tijela je matična škola, osim u slučajevima svečanih sjednica. Članovi Vijeća roditelja su delegati izabrani od strane roditelja svakog razrednog odjela škole.

• U privitku možete pronaći obrasce za ispričnice, upis i ispis iz škole.

Ispis iz skole zahtjev.pdf
 Ispricnica.pdf
 Upis u skolu zahtjev.pdf

Općenite vijesti za roditelje

VAŽNO! FINANCIRANJE RADNIH BILJEŽNICA

Autor: Marijana Mavić, 8. 7. 2022.

Poštovani roditelji, u nastavku vam donosimo Odluku gradonačelnika o jednokratnoj pomoći za nabavu radnih bilježnica za obvezne predmete.

Učenici nižih razreda (I.- IV.) dobit će jednokratnu pomoć od 300 kuna, a viših razreda (V.- VIII.) po 500 kuna. Pravo na ovaj oblik pomoći imaju sva djeca s prebivalištem na području Grada Opatije, uz uvjet da barem jedan roditelj također ima prebivalište na području Grada Opatije, a da je škola koju učenik pohađa na području Primorsko-goranske županije.

🗓Obrasci zahtjeva bit će dostupni na mrežnim stranicama Grada Opatije od 1. do 30. rujna 2022.
Isplata pomoći uslijedit će po obradi svih pristiglih zahtjeva, očekivano početkom listopada.

📚Roditelji se tako trebaju pobrinuti za narudžbu radnih materijala, a financijska pomoć bit će isplaćena na tekuće račune nakon obrađenih podnesenih zahtjeva.

Službenu odluku možete pronaći u privitku.

Priloženi dokumenti:
Odluka_gradonacelnika.pdf (299.03 KB)