Zdravlje

zaostaci cijepljenja

Autor: Sonja Kalafatović, 16. 5. 2016.

Pozivaju se učenici 1. razreda koji nisu obavili cijepljenje da odu u  Školsku ambulantu  Opatija, Stubište Vande Ekl 1 (Dom zdravlja iznad policijske stanice u prizemlju) u srijedu 18. 05. 2016. u terminu između 13 i 18. Ponijeti sa sobom karton cijepljenja.

Pozivaju se učenici 8. razreda koji nisu obavili sistematski pregled i cijepljenje da odu u Školsku ambulantu Opatija, Stubište Vande Ekl 1 (Dom zdravlja iznad policijske stanice u prizemlju) u srijedu 18. 05. 2016. u terminu između 13 i 18. Ponijeti sa sobom karton cijepljenja.

Popis učenika koji trebaju otiću u školsku ambulantu nalaze se u tajništvu ili kod razrednika

Za pitanja molimo nazvati na 718-780.

U Opatiji, 16.05.2016.

Anton Milohanić, dr.med.