Stručni suradnik informatičar

Svečani prijem kod Župana za državne prvake

Autor: Saša Bačić, 20. 6. 2022.

Župan Zlatko Komadina pozvao je na prijem učenika osmog razreda naše škole Svebora Stubliju i Martu Ljubić, sedmašicu iz OŠ „Fran Franković“ iz Rijeke te njihovog školskog mentora Sašu Bačića.

Župan je čestitao učenicima i mentorima koji su osvojili prvo mjesto na državnim natjecanjima u školskoj godini 2021./2022., te im zajedno sa zamjenicom župana Marinom Medarić i resornom pročelnicom Editom Stilin uručio prigodne darove.

Prijem se održao u srijedu, 15. lipnja 2022. godine u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja Rijeka.

Svebor i Marta su osvojili prvo mjesto iz informatike u kategoriji razvoj softvera gdje su predstavili android aplikaciju Spendiverse koja korisnike educira o financijskoj pismenosti.

Čestitamo Sveboru koji je zaista ponos naše škole!

Više fotografija možete pogledati u web galeriji:

Svečani prijem kod Župana, 15.6.2022. (foto Zvane Turina, 5.c)