Suradnja škole i grada

Grad Opatija u svome proračunu osigurava dodatna sredstva za poboljšanje pedagoškog standarda Škole, a roditelji participiraju u financiranju dodatnih programa Škole.

Vijesti o suradnja s gradom

NATJEČAJ ZA DODJELU SREDSTAVA PRORAČUNA DGV-A

Autor: Tanja Sudiskas, 23. 4. 2012.

Dječje gradsko vijeće grada Opatije raspisalo je natječaj za dodjelu sredstava iz Proračuna DGv-a za 2012.godinu u visini od 12.000,00 kuna. Ukoliko djeca, mladi, udruge, učitelji, roditelji...imate spreman program, akciju ili aktivnost namjenjenu djecu uzrasta do 15 godina, kojima se podiže kvaliteta života djece prijavite se na ovaj natječaj. U nastavku slijedi obrazac s uvjetima za prijavu i prijavni obrazac. Natječaj je otvoren do 4.5.2012.godine.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_DGV-a_za_2012_(1)_(2).pdf (502.98 KB)