Suradnja škole i grada

Grad Opatija u svome proračunu osigurava dodatna sredstva za poboljšanje pedagoškog standarda Škole, a roditelji participiraju u financiranju dodatnih programa Škole.

Vijesti o suradnja s gradom

Posjet djelatnika Policijske postaje Opatija prvoškolcima

Autor: Dragica Rade, 20. 9. 2012.

OPREZ! OPREZ! OPREZ!

Dana 12.09.2012.djelatnici Policijske postaje Opatija posjetili su prvaše naše Škole.

Novi učenici su policajcima  vrlo rado prepričavli kako putuju do škole, gdje prelaze cestu, gdje gledaju ako zebra nema i razno razne svoje životne situacije s kojima se susreću.

Kako bi ovaj susret ostao u sjećanju  djelatnici policije učenike su darivali prigodnim edukativnim poklonima- radnim bilježnicama, pernicom, olovkama, ravnalima i dr.

Biljana Mušan